1

2

3

4

5

6

7

8

9

Aktualne oferty pracy

nagl iimpib

Specjalista inżynieryjno-techniczny

Miejsce pracy: Piastów k/Warszawy

ZADANIA
  • Kierowanie i nadzór nad realizacją prac badawczo-technicznych,
  • Pozyskiwanie i realizacja projektów badawczych w zakresie szeroko ujętej technologii chemicznej,
  • Redakcja wniosków na dotacje z funduszy krajowych i unijnych,
  • Sporządzanie wymaganej dokumentacji z zakresu prowadzonych prac.
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe chemiczne,
  • Mile widziana specjalizacja polimery, elastomery,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
OFERUJEMY
  • Możliwość rozwoju naukowego wraz z wykonaniem/obroną pracy doktorskiej.

Oferta badawcza oddziału

Kontakt

Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników
Oddział Elastomerów i Technologii Gumy w Piastowie

ul. Harcerska 30, 05-820 Piastów
tel.: +48 (22) 723-60-25 do 29, +48 (22) 723-60-20
fax: +48 (22) 723-71-96
e-mail: piastow@impib.pl

logo impib small

Zapraszamy na strony www naszych pozostałych oddziałów:

logo iptif small logo impib small